Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (118 komentářů)

Marcela, (01. 07. 2013 05:58) Reagovat
[quote name="Hynek"]Zkuste, když pijete víno ho hodně prokládat vodou. Mě to pomáhá. Organismus není druhý den tak dehydrovaný a dehydratace může právě za to, že nás druhý den bolí hlava. Jinak každý má tu toleranci jinou. Někdo toho vypije poměrně hodně a druhý den se cítí dobře, jiní trpí a kocoviny více. S tím nic nenaděláme.[/quote]také vždycky poznám, když jsme někde na oslavě a piju k vínu vodu nebo ne. Hodně jsem také trpěla druhý den na bolest hlavy, když jsem ještě kouřila. Teď mi přijde, že co nekouřím, mám i menší kocoviny a celkově se druhý den cítím lépe.
Julie, (08. 07. 2013 04:58) Reagovat
[quote name="david lippert"]Dobry den kazdy den hlavne kdyz vztanu tak mne boli hlava nejvice u spanku kazdy den beru tabletky a nepomahaj moc :sad: mam jit k doktorovy?[/quote]Že váháte...S některými potížemi, co se týče bolesti hlavy, možná lékaři nevyřeší, ale alespoň vyloučí nějaké vážné příčiny. Držím palce, aby se přišlo na to, co bolesti způsobuje a vy jste se jich mohl rychle zbavit.
Daniela, (11. 07. 2013 13:17) Reagovat
[quote name="adam. jarovic"]Ahoj nokdyz te to boli hlavne u spanku a kazdy den tak by jsi mnel jit ponivac to muze byt priznak nejakeho onemocneni. Takze tam jdete :) aspon to zkuste :sad:[/quote]Může to být cokoliv, mě třeba bolí hodně hlava ze stresu. Celý den se nervuju v práci a večer mám pak palčivou bolest u spánku, alespoň myslím, že je to z toho, u doktoru jsem s tím nebyla. Stejně by mě řekl jen, ať se nestresuju. Pravdu samozřejmě má, ale znáte to...
Zdena, (09. 09. 2013 03:52) Reagovat
V posledních několika týdnech mě bolí také docela často hlava. Někdy mám až závratě. Přitom nikdy jsem bolestmi hlavy netrpěla. Ve stresu také nejsem. Tak nevím. Nechám to ještě tak dva týdny a navštívím asi lékaře. Bojím se, aby to nebylo něco vážnějšího, ale utěšuju se tím, že těch příčin bolesti hlavu je hodně a ne všechny musí znamenat něco vážného.
Josef, (02. 10. 2013 05:03) Reagovat
[quote name="Zdena"]V posledních několika týdnech mě bolí také docela často hlava. Někdy mám až závratě. Přitom nikdy jsem bolestmi hlavy netrpěla. Ve stresu také nejsem. Tak nevím. Nechám to ještě tak dva týdny a navštívím asi lékaře. Bojím se, aby to nebylo něco vážnějšího, ale utěšuju se tím, že těch příčin bolesti hlavu je hodně a ne všechny musí znamenat něco vážného.[/quote]Přesně tak - může to být cokoliv a klidně může jít o nějakou banalitu, kterou přehlížíte, ale je dobré mít jistotu, že nejde o nic vážnější. držím palce, ať bolest hlavy brzy vymizí, jestli se už tak nestalo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest-hlavy.info
Kontakty