Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (118 komentářů)

Saša, (26. 04. 2013 05:11) Reagovat
[quote name="Zbyněk"]Ale také to může být vyčerpání, přetažení apod. S tím lékař nic neudělá. Záleží na člověku, jestli bude schopný a ochotný změnit svůj životní styl.[/quote]Někdy je na místě se ptát, jestli vůbec člověk může změnit svůj životní styl. Možná do určité míry, ale nějaké hranice jsou nastavené.
Gabča, (03. 05. 2013 13:36) Reagovat
[quote name="Jarda"]Všichni říkají, že se kocoviny věkem horší. Já už odmlada měl šílené kocoviny. Vždycky jsem si myslel, že mi rupne hlava. Dnes když občas vyrazím s kamarády do hospody, tak piju minimálně - max. tři piva, žádné panáky. Kamarádům říkám, že jsem abstinent z donucení.:)[/quote]Alespoň máte jistotu, že to někde nepřepísknete. Když někdy vyrazíme do baru a přeženu to, také si druhý den přeju, abych byla abstinent.:)
Manda, (10. 06. 2013 09:42) Reagovat
[quote name="ELIŠKA"]Bolest hlavy může mít různé příčiny. Mě také dlouho bolela hlava, a pak jsem zjistila, že to pravděpodobně bylo tím, že jsem měla slabší kontaktní čočky.[/quote]to je asi individuální. Já mám schválně v čočkách o trochu slabší dioptrie než v brýlích a hlava mi z nich nebolí.
kk, (12. 06. 2013 13:39) Reagovat
[quote name="Kateřina"]Je mi dvacet let a v posledních několika týdnech mě docela dost bolí hlava. Jsem unavená a často mám něco jako menší závrať. Mohlo by se jednat o něco vážnějšího. Nevím, jestli se mám vydat k doktoru. každého asi někdy bolí hlava...[/quote]Měla jsem podobné příznaky, ale u mě to bylo z nevyspání a dlouhodobého stresu. Pokud nevíte o možné příčině a máte to delší dobu, tak jděte k praktickýmu lékaři. v případě nutnosti vás pošle někam dál.
Patrik, (17. 06. 2013 13:46) Reagovat
[quote name="Pavla"]Tak jsem se tak dlouho obávala k lékaři s tím, že mě bolí hlava dlouhou dobu a že to může být něco vážného, až jsme s lékařkou došly k tomu, že je to asi jen krátkozrakostí, kterou jsem si neuvědomovala. Tak snad je to opravdu jen tím. Měla jsem strach, aby to nebylo něco smrtelného.[/quote]I když to nakonec má být nějaká banalita, je dobré to mít od lékaře. Jinak se člověk zbytečně užírá bolestí hlavy i obavami, aby to nebylo něco vážného. Bohužel mnoho lidí utlumuje bolest hlavy, aniž by zjistili, jaké je příčina těch bolestí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Bolest-hlavy.info
Kontakty