Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (118 komentářů)

Vanda, (01. 11. 2013 11:20) Reagovat
[quote name="Pavla"]Tak jsem se tak dlouho obávala k lékaři s tím, že mě bolí hlava dlouhou dobu a že to může být něco vážného, až jsme s lékařkou došly k tomu, že je to asi jen krátkozrakostí, kterou jsem si neuvědomovala. Tak snad je to opravdu jen tím. Měla jsem strach, aby to nebylo něco smrtelného.[/quote]Strach má velké oči, ale na druhou stranu opatrnosti není nikdy nazbyt. Člověk by neměl bolest hlavy podceňovat, a když se ukáže, že to není nic vážného, tím lépe a člověku se alespoň uleví.
Ingrid, (17. 02. 2014 14:53) Reagovat
Ahoj, když to bolí takhle dlouho, mohla by to klidně být i migréna. Trpěla jsem na ni jako dítě. Neměla jsem ji nijak moc silnou, takže to nebylo takové utrpení, ale někteří z bolesti hlavy potom i zvrací. Našla jsem tuhle stránku: http://www.bezbolesti.cz/ tak tam třeba najdete odpověď. Já už si tam pár věcí našla. Ušetří to čas :-)
Ingrid, (17. 02. 2014 14:53) Reagovat
[quote name="xsuppy"]Boli me porad co 3 dny hlava nevim uz co s tim.. zkousel sem ruzne tabletky a nic. Nevite neco lepsiho?[/quote]Ahoj, když to bolí takhle dlouho, mohla by to klidně být i migréna. Trpěla jsem na ni jako dítě. Neměla jsem ji nijak moc silnou, takže to nebylo takové utrpení, ale někteří z bolesti hlavy potom i zvrací. Našla jsem tuhle stránku: http://www.bezbolesti.cz/ tak tam třeba najdete odpověď. Já už si tam pár věcí našla. Ušetří to čas :-)
Majka, (26. 03. 2014 09:43) Reagovat
Dobrý den, mám dlouhá léta chronické bolesti zad a hlavy. Hodně mě to zničilo kvalitu života. Stále hledám pomoc, ale marně. Tramaly ani jiná analgetika už nijak nezabírají. Od podzimu je otevřená v Praze nová soukromá klinika na odstranění bolesti. Máte prosím s touto klinikou a její léčbou nějaké zkušenosti? Přidávám odkaz: http://www.europainclinics.com/lecba-bolestiDíky za odpověď.
Eva, (03. 04. 2014 13:03) Reagovat
[quote name="Ingrid"]Ahoj, když to bolí takhle dlouho, mohla by to klidně být i migréna. Trpěla jsem na ni jako dítě. Neměla jsem ji nijak moc silnou, takže to nebylo takové utrpení, ale někteří z bolesti hlavy potom i zvrací. Našla jsem tuhle stránku: http://www.bezbolesti.cz/ tak tam třeba najdete odpověď. Já už si tam pár věcí našla. Ušetří to čas :-)[/quote]To jsem ani nevěděla, že může být migréna i u dětí. A to se všemi jejími projevy? I s těmi silnými atakami atak? To musí být hrozný. U nás v rodině má migrénu švagrová a někdy fakt trpí hodně. Já si vždycky myslela, že migréna je to samé jako bolest hlavy...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Bolest-hlavy.info
Kontakty