Úvod Koho postihuje nejvíc?

Koho postihuje nejvíc?

Koho postihují nejčastěji bolesti hlavy?

Na bolesti hlavy způsobené stresem či nějakou nemocí, ať už infekcí nebo problémy s páteří (zejména krční), si ztěžuje během života téměř každý člověk, bez rozdílu věku či pohlaví.

Migrénou trpí většinou ženy, bývá často dědičného charakteru. Věk není rozhodující, většinou se u žen setkáváme s nástupem migrény v pubertě, kdy dochází k hormonální produkci. Jak už jsem uvedla, migréna je často vyprovokována změnou hormonální hladiny, nejčastěji v období menstruace, v pubertě, těhotenství a klimaktériu. Muži také trpí migrénou, ale jejich příčiny jsou spíš v přetěžování organismu a problémech s krční páteří. Spouštěčem u mužů bývá často i požívání alkoholu, či nevhodných potravin.

Cluster headache se projevuje převážně u mužů a tváří se mnohdy jako migréna. Rozpoznat rozdíly je těžké i pro odborníka.


Diskuse (51 komentářů)

Sally, (10. 10. 2015 19:58) Reagovat
It should hence be not surprising that Linked - In launched the Apply via Linked - In button this week, that allows employers and job boards to incorporate a Linked - In centric button, which the job applicant can push to:.The other cool feature of Google+ is free google advertising: http://www.e1.ru/talk/forum/go.php?url=http://lmgtfy.com/?q=google+adwords+account Hangouts that's essentially a face-to-face video communication feature allowing friends to video conference. The more +1s a website or blog post gets, the bigger it will likely be ranked on Google.
Simone, (12. 10. 2015 22:46) Reagovat
Hello, i think that i saw you visited my weblog so i came to “return the favor”.I'm trying to find things to improve my website!I suppose its ok to use some of your ideas!!Here is my homepage :: premium natural garcinia cambogia reviews: http://lilfi.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=40021
Uta, (19. 10. 2015 23:09) Reagovat
Thanjks for sharing such a nice thought, post is nice,thats why i have read it completelyAlsoo visit mmy webpage ... Home automation Ideas: http://youtu.be/TvF1cbvOr74
Ambrose, (23. 10. 2015 13:17) Reagovat
Thanks for finally writing aboit >Koho postihuje nejvíc?- Bolest hlavy acebook.com/Devconhomesecurity-1445600398990683/]Tawnya[/url])
Estella, (03. 11. 2015 18:44) Reagovat
But wanna say that this is very useful , Thanks for taking your time to write this.my blog post: Energy-Efficient Windows: http://is.gd/qn59yL
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest-hlavy.info
Kontakty